Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-06, 21:10   #2298
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Żal dziecka :-(
U nas tez 19-20. Przed snem jeszcze staram się przewietrzyc, tak przed kąpielą, żeby w jej trakcie temp wróciła do normy. I dzidzia okaz zdrowia. Mama moja często mówiła, że mam za chłodno. Ale ja swoje wiem i koniec kropka. I argumentb: tak lekarz Powiedział, powodował przewrót oczami do przodu i do tyłu ;-).
Mogła jeszcze na rajtki i skarpetki nałożyć buty z futerkiem. Np moja mama na argumenty, że niemowlak może mieć zimne rączki i stópki tez kręciła głową i mówiła, że za jej czasów to mówili, że jak takie ma to coś tam.. Eh. Losie







Nie przemywam wcale
To co by zrobila jakby usltszala od poloznej ze idealna temp to miedzy 16-18 ? Brrrrr przeraża mnie ta temp hehe





Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Woda aloesowa jest pyszna kokosowa taka sobie.
U nas dzis dzien pelen wrazen. Najpierw u rodzicow, a pozniej u znajomych, ktorzy maja synka mlodszego od Antosi o 3 tygodnie.
Moja lobuziara aktywna zabierala Leosiowi smoczka- wyciagala mu z buzi

Co do karmienia piersia to zamierzam dlugo, bo to lubie, to zdrowe- chroni dzieci przez otyloscia, nowotworami itd, no i skoro nadal mi z cycow tryska to po co mam kupowac mm... Ale nir mam nic do mam ktore karmia mm - kazdy robi co uwaza!
Dziaselek tez nie przemywam niczym, ale chyba nie trzeba...



no to muszę spróbować aloesowej


Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ja tam też od krowy lubię sklepowe 1.5 %

Tez kupiłam,myślałam,że jak tak wszyscy chwalą i jak nie jest tanie to musi być dobre... szkoda,że nie było. I wątpię,że było akurat u mnie zepsute,bo moja mama uwielbia takie cos pić i mówi,że to normalny smak i coś ze mną nie tak,że mi nie smakuje....
No ale niby zdrowe.
Tu co nieco o wodzie kokosowej : http://jestesmyfajni.pl/2014/06/23/1...zym-to-sie-je/ Może po prostu też się rozczarowałaś,że nie smakuje jak typowy kokos w ciasteczkach itp.


Latte,zamawiam !!!!!! A jak nie zadziała to sama sobie zrobię koszulkę z napisem"Zamknij mordę/ryj/twarz/buzię" cokolwiek byleby działało
Wiem ze prawdxiwy kokos odbiega smakiem od tego w ciastach. Pije namiętnie mleko kokosowe. Chyba byla za ciepla.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując