Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Działanie aloesu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 10:28   #38
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: aloes

Cytat:
Myślę , że każdy ma prawo wyrazic swoje zdanie tym bardzie jeśli jest ono poparte własnym doświadczeniem. Atakując wspomniane firmy o ile to był atak wyraziłam swoje zdanie...[i] (dla mnie te kosmetyki nadaja się tylko do śmieci każdy ma wolny wybór i może zgodzic się z opiniami zawartymi na tym forum albo nie zgodzic się.
Nie odmawiam Ci prawa do wyrażania własnej opinii, sama z niego korzystam.

Cytat:
(...) dla większości osób kosmetyk z aloesem to kosmetyk z aloesem i takie prawo każdego, bo nie wszyscy muszą się znac na składach kosmetyków. Bardzo często słyszałam.." nie mogę używac kosmetyków z aloesem ,miałam krem takiej i takiej firmy i wywołał u mnie uczulenie..."Jednak u tych samych osób nie spotkałam się z uczuleniami po zastosowaniu Forever ...
Jednak Ty, jako fascynatka aloesu i czytelniczka wielu książek na ten temat, nie powinnaś tego robić – a zrobiłaś. Snując przy okazji teorię o nieoczyszczonym i szkodliwym aloesie w produktach innych firm.


Cytat:
Nie było moim zamiarem reklamowanie produktów FLP są tak dobre,że nie wymagają reklamy wyrażałam swoje subiektywne zdanie o tym co polecam a na co warto uważac, jeśli czytałaś moje wypowiedzi to napewno zauważyłaś ,że polecałam nie tylko aloes z FLP i nie wszystkie produkty z FLP, bo nie wszystkie stosowałam ,znam działanie tylko tych które stosowałam i tylko o tych się wypowiadałam ...uważam , że nieuczciwe jest zachwalanie produktów , których działania tak naprawdę się nie zna...więc nie wiem czy zawarte tutaj wypowiedzi to była reklama...
Rozumiem, że możesz być bardzo z czegoś zadowolona i zachwalać to pod niebiosa (sama jestem ciekawa oferty FL i pewnie z niej skorzystam), jednak w kontekście współpracy z tą firmą oraz częstotliwości, z jaką padała tu jej nazwa, sama przyznasz, że mogłam odnieść wrażenie reklamy. Przypomnę jeszcze o Twojej propozycji podzielenia się swoją wiedzą, zaczerpniętą z artykułów i książek oraz mojej sugestii, byś przedstawiła jej źródła, która pozostała bez oddźwięku. Zamiast tego kilka postów, przypominających artykuły sponsorowane.
Nieuczciwa jest antyreklama, oparta o nierzetelne informacje, a raczej ich brak (zła jakość i obróbka surowca roślinnego w kosmetykach Avonu i Oriflame). Konkurencja jest czymś normalnym i pożądanym, ale nie powinna chyba polegać na rzucaniu fałszywych oskarżeń.

Mam nadzieję, że na tym zakończymy już ten wątek rozmowy, bo staje się ona już nieco bezsensowna.

Miłego dnia
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując