Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-25, 21:09   #656
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
O kremie z TBS nie mogę na razie nic powiedzieć, kremu matującego użyłam dziś po raz pierwszy i się załamałam! Mam mieszaną skórę, jednak naprawdę dużo rzeczy mnie matuje. Ale na pewno nie ten krem, jakaś tragedia. Świecę się po nim jeszcze bardziej niż przed posmarowaniem. Nie wiem o co chodzi, ale jestem wkurzona, bo trochę kosztował, a będę i tak musiała sobie kupować inny jak widać. Znacie jakiś tani (do 2 dych najlepiej, bo chwilowo mnie na droższy nie stać), dobry krem matujący? Do tej pory używałam tego z Barwa, Siarkowa Moc, był dobry, ale wysuszał. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź, ja zresztą sama przejrzę KWC, ale jak możecie coś polecić - zróbcie to
Czyli tak jak myślałam. Ja miałam tonik i zużywałam na siłę na noc. Zero zmatowienia, również miałam wrażenie, że nasila świecenie się. No i nie miał żadnego dozownika, co często prowadziło do wylewania się Spróbuj Garniera. Ja mam tłustą cerę i dla mnie jest dobry, póki cera się nie przyzwyczaja
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując