Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-10, 20:29   #2281
Emenemka_
Raczkowanie
 
Avatar Emenemka_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 204
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ojej, mama dzisiaj kupiła w biedrze ten płyn, a ja ją wyśmiałam, że badziewie kupuje Na razie kończę mój z Tołpy, ale dziś w takim razie przetestuję ten biedronkowy
Mój trądzik obecnie ogranicza się tylko do trudnych dni w miesiącu i są to dosłownie 3-4 krosteczki, więc można powiedzieć że walkę wygrałam.
Nastomiast mam problem z wyryskami na ramionach, a stosowanie na nie tych samych produktów co na twarz jest dosyć uciążliwe i kosztowne :/

Ze swojej strony mogę Wam polecić rezygnację z wody kranowej i wszystkich pseudo-antybakteryjnych drogeryjnych kosmetyków, które tylko wysuszają.
Do zmywania makijażu używam płynu miceralnego, a w ciągu dnia przemywam twarz tonikiem. Zauważyłam, że to mi bardzo dużo daje.
Moim ulubionym kremem z kwasami jest Pharmaceris 10%, a na same wyryski nakładam żel Barwy- taki pomarańczowy, w okolicach 10 zł, a zostawiny na noc jest rewelacyjny

Nic mi jednak tyle nie dało co zmiana diety- ale nikogo do tego przekonywać nie będę bo to już bardziej restrykcyjny krok.
Emenemka_ jest offline Zgłoś do moderatora