Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-24, 17:40   #2032
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

No TZ mi powiedzial dosłownie ze najbardziej pasujące mi kolory to kolory moich ubrań sportowych... Czyli intensywny różowy, fiolet, turkus i granat. Pamiętam tez jak ubralam intensywnie niebieska, blekitna marynarke (bardziej chlodna niż ciepla) i koleżanki chwaliły jak pięknie wyglądam w tym kolorze. Mowily ze powinnam takie częściej nosić

Albo jestem ktoras z wiosen, albo light summer. Na razie wiem tylko, ze pasuje mi zlamana biel w cieplejszym odcieniu, czerń nie za bardzo, kontrasty nie za duże ale tez potrzebuje mocniejszego akcentu bo inaczej wszystko zlewa się w calosc, zloto lepiej harmonizuje sie ze skórą, kolory nie mogą być zbyt chłodne ani zbyt ciemne. Dobrze wyglądam w ohydnym musztardowo-brązowym i w ciepłym, camelowym brązie, zle w liliowym - ale jasny róż i jasny blekit, takie prawie białe, ladnie komponują sie ze skórą. Wiec jakiś punkt wyjścia do poszukiwań mam
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora