Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-03, 11:48   #4725
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzastinaa, a pytałaś, ile będzie Ci brakować po tych 3 tygodniach? Może niewiele więcej
Zawsze też możesz kupić kilka kart podarunkowych i wykorzystać je później

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------



Uuuu, sporo
mąż nie musi wiedzieć

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------



Kufer był mega została mi z niego chyba tylko paletka cieni i rozświetlacz resztę zużyłam
Ciekawe, czy na święta będzie kolejna edycja kuferka

to za owocną sprzedaż
Ja z kufra tez juz wszystko zuzylam/ wydalam poza cieniami. ten rozswietlaczo- brazer podarowalam przyjciolce, on byl stworzony dla jej skory najgorszy byl ten plyn do oczu, na szczescie kilka dni temu go zuzylam.

Moj Tz jutro wyjezdz na ok 10 dni bedzie kilka dni spokoju i relaksu w samotnosci

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Korinko a byly xl z tych spodni, ktore kupilas? Szukam haremek, takich ktore nie beda mi jakos chamsko brzucha opinac, ale tez nie beda wisiec z przodu. Mialam teraz fanastyczne, ale musialam je wyrzucic, poprzecieraly sie, potargaly :-( a mialy delikatne gumeczki na pasie szerokosci 15 cm.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

W takim razie ja tez chyba kupie cc chanela. Skoncze tylko jeszcze jakis jeden podklad, pieknie mi idzie denko kolorowki
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora