Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-04, 07:54   #3755
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość

Kupiłam kilka par rajstop czy to już uzależnienie?
nie wiem, ale też lubię tylko zawsze mi szkoda kilka dych na jakies bardziej zbajerowane...

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Pomalowane byle jak, bo chciałam tylko zobaczyć co wyszło z piłowania.
super wyglądają

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość

Wgl musze się wam pochwalić, że miałam zacząć kurs na prawo jazdy w marcu, ale że zostałam wyróżniona przez dyrektora to on płaci za mój kurs i egzaminy tylko, że będę mogła zacząć dopiero w maju ale się cieszę bo pieniądze, które bym musiała wydać na prawko zostaną przeznaczone na samochód
ooo jak to? pierwsze słysze o czymś takim super!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj się przyglądałam jaki mam przyrost i kurcze, jest tak duży, że lekko się dzióbnęłam pod paznokciem to ból jak nie wiem... (tak, mam pieprzyk na palcu )
ja taki mam na wskazujących na reszcie mniejszy i właśnie ostatnio nawet nie wiem kiedy i jak ale oderwało mi się to u prawej ręki na wskazującym. Bolało, pieklo, miałam wrażenie że nie mam w ogóle paznokcia po zmyciu lakieru okazało się że na paznokciu w tym miejscu mam małe krwiaczki a paznokieć nie był WCALE uszkodzony

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Włosomaniaczki, pomocy.
Dzisiaj nawet włosy mnie dobiły, co im na noc dać, żeby się 'ogarnęły'? Wyglądają jak przed zaczęciem całej pielęgnacji.. Wymyłam jedynie u znajomej szamponem Pantene kłaczki i chyba go nie polubiły.
spokojnie, po jednym myciu szanponem nie mogły się zepsuć trwale myślę że szybko dojdą do siebie

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Całkiem proste też są fajne, mniej problematyczne.
kłóciłabym się bo proste mam i nie ma lekko tzn ja myślę że i kręcone i proste wymagają tyle samo zachodu wiadome znajdą się kręcone przy których nie trzeba specjalnie wiele robić i znajdą się takie proste.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora