Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-26, 16:01   #35
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Milennka, właśnie wyjęłam z pieca ciasto czekoladowe wg przepisu jaki podałaś od Kota.
Co z tego, że zakalec. Na gorąco zjadłam kawałek. Pyszne i czekoladowe mimo że nie dodałam aromatu.
Nie wiem czy wytrwa do jutra bo innym też smakuje. Więc zalecenie by stało przez noc w lodówce jest raczej nie do przyjęcia
Dodatkowo dorobiłam sos czekoladowy z Emilki i jogurtu naturalnego i już w ogóle jestem w czekoladowym niebie.
no właśnie zapomniałam też od siebie dodać (mimo że w przepisie jest ) że powinno poleżakować...ale zwykle kończy tak jak Twoje Choć naprawdę jak przeleży noc to na drugi dzień jest jeszcze lepsze,tyle że to z reguły awykonalne Musi też być pyszne z żurawiną i np skórką pomarańczy , póki co mogę się obejść smakiem ale następne zrobię już jak dojdzie paczuszka z owocami goji ps mi też często zakalcowaty wychodzi ale bynajmniej nie umniejsza to jego smaku

aaaa- ja też nie dodaję aromatu bo mi kompletnie czekoladowy nie smakuje. Za to daję łyżkę puddingu o tymże smaku
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2013-01-26 o 16:03
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując