Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 15:19   #46
kasiunia1664
Raczkowanie
 
Avatar kasiunia1664
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 449
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

hej witam Was drogie panie moja przygoda z dietami zazwyczaj kończyła się na diecie 1000kcal - nie narzekałam, zawsze czułam się na niej super dobrze i przede wszystkim ładnie chudłam dopóki po zakończeniu diety nie rzuciłam się na chipsy i słodycze, ale tym razem chce spróbować dukana, dodam że jakieś 6 lat temu ważyłam 60kg w tej chwili pobiłam swój życiowy rekord i tydzień temu moja wagoprzyjaciółka pokazała mi 93kg <szok> poczułam, ze coś muszę z tym zrobić - dodam, że było to skutkiem mojego obżarstwa i łakomstwa na fastfood'y i słodycze, właśnie skończyłam tydzień na diecie 1000kcal i zeszło mi 1,5 kg wiem, że to pewnie sama woda ale zawsze coś, od jutra biorę się za dukana, przeczytałam właśnie jego książkę i myślę, że dam radę, darmowy test też sobie zrobiłam i wyszło, ze mam schudnąć do 63,7 kg podczas 4 faz zobaczymy czy dam radę, od jutra również siłownia, wcześniej ćwiczyłam w domu: rowerek, ciężarki, pilates, twister itp. Dodam, że mam 23 lata i 164cm wzrostu więc niezłą baryłkę z siebie wyhodowałam

Czy mogę się do Was przyłączyć? Parę lat temu też chudłam z Wizaz.pl i powiem Wam szczerze, że to strasznie pomaga kiedy można podzielić się z kimś swoimi osiągnięciami pozdrawiam serdecznie
__________________
Waga początkowa 98,5 kg,
Teraz - 81,2 kg

Cel nr 1 - 70kg
Cel nr 2 - 60kg

Za mną okrągłe 15kg!
kasiunia1664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując