Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-28, 20:47   #1831
201604280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 854
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Buschann Witaj!! Pisz jak najczęściej, bo Twój punkt widzenia daje ludziom takim jak my wiare. Wszystko bierzemy zbyt poważnie i zbyt logicznie w poszukiwaniu pracy. A zapominamy,że życie nie jest logiczne i nie jest przewidywalne. Dlatego warto w granicach zdrowego rozsądku wyjść poza schemat i brać pod uwagę możliwości, które zazwyczaj skreślamy. Można w ten sposób odkryć nowe zainteresowania Spróbować zawsze można, jak nie będzie pasowało to zawsze można zmienić.
Lubię taki świeży powiew myśli, nowe spojrzenie, troche marzycielskie, ale marzenia napedzają do działania.

kasiuletka - do tej pory nie mogę się nadziwić, że nie masz pracy, nieśmiało mogę stwierdzić, że masz najwiekszy zapał, chęci z nas wszystkich, napewno jesteś bardzo zaradną kobietą. Nie wiem czy Ci pracodawcy są ślepi, albo boją się zagrożenia dla ich posady Twój status bezrobotnej mi nie na rękę, bo mam świadomość, że jak ktoś z taką wiedzą i zaangażowaniem nie ma pracy to ja nie mam co się ośmieszać, bo nie mam tyle do zaoferowania i lepiej siedzę w domu

ajeva- współczuję, bo zależało Ci, a oni odwalili chałe. Skoro ta pani Cię w jakiś sposób rekrutowała to jest chyba bardzo głupia skoro nie wie co to studia niestacjonarne. Wkurza mnie,że takie półgłówki mają robote i ktoś im ją daje, a jak przyjdzie co do czego to nie wie co to ekierka. A wracając do tematu- zgłoś się do restauracji, która jest elegancka, na poziomie. Nie żałuj,że tamta oferta nie wypaliła,szkoda Ciebie do takich ludzi i do takiego miejsca.
201604280909 jest offline Zgłoś do moderatora