Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-20, 12:56   #2823
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Dziękuję

A mogłabyś podać numerek tego brzoskwiniowego?

Te złote z brązem mają boskie kolory - chętnie się na nie skuszę

Czyli nie spływa. A jaki ma pędzelek? Eyeliner przy moich oczach to ideał i podstawa (małe, głębokoosadzone z małą ruchomą powieką).

No to będę szukać dalej. Póki co podoba mi się 9S/S z 80HP/S z inglota - obie to wersje sztuczne - zobaczę czy się nie da jeszcze innych znaleźć.

Jakie mają numerki te brązy z Bourjois i ile Rimmel się trzyma? Dziękuję za odwiedzenie od korektora - mam oczy, które trzeba wybić do przodu i szukam czegoś w wygodnym pędzelku do rozjaśnienia i przykrycia cieni - Rimmel Match Perfection się u mnie nie sprawdza jako korektor - za słabe działanie
Monikonsa (dzięki kochana) co do pytania o eyeliner Gosha już mnie wyręczyła. Jak widać na (jej) zdjęciu - pędzelek klasyczny, krótki i chudzinka.

Co do tego brzoskwiniowego cienia z Inglota... rozwaliłam go w drobny mak jak próbowałam go wyjąć z kasetki żeby podać Ci numerek. :/ Moje złote palce. A ostatecznie i tak nie udało mi się go wyjąć, więc tu nie pomogę - przepraszam.

Dzisiejszy odcinek z planu zdjęciowego sponsorują dwa słowa: reduce i sale. No ale jak miałam nie wziąć jak na Guerlaina było -50%, a przy kasie okazało się, że jeszcze od tej kwoty -20%? No jak? Nie dało się! Z Diorem podobnie. A perfumy Versace za pięć funcików? No nie wzięłybyście? Boszzz, nie wychodzić na miasto, nie wychodzić na miasto, nie wychodzić na miasto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC14031.jpg (82,4 KB, 365 załadowań)
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując