Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coś do ukrycia dla cery trądzikowej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-02, 13:47   #15
Joooanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 118
Dot.: Coś do ukrycia dla cery trądzikowej

od wieeeelu lat meczę sie z tradzikiem ale po pol rocznym stosowaniu tetracykliny (antybiotyk)poprawilo sie niedopoznania .. ale niestety pare miesiecy poznij mialam uczulenie i gdy wyleczylam uczulenie pojawi sie bardzo nasilony tradzik ;(;(;(;( jest naprawwde strasznie biore od ok 3tyg tetralysal ale niic niepomaga a wrecz po ok 1,5tyg zauwazylam ze mi sie bardzo pogorszylo ... ciagle pojawiaja sie nowe wielkie ropne pryszcze a nadodatek cala twarz mam w oblesnych przebarwieniach ... jestem zalamana (nawet przez to nie poszlam nigdzie na sylwestra ) bez podkladu niewyszlabym z domu ale niestety uzywam fluidu la roche .. jest on bardzo kryjacy.. niedosc ze po nalozeniu go mam maske i wygladam jak ostatania tapeciara to jescze i tak widac wystajace pryszcze ... czy mozecie mi polecic moze jak sie tym malowac no albo nieiwme ...prosze o pomoc


a i jescze dodam ze przemywam twarz robionym tonikiem (wiem ze jest w nim spirytus sali.) a nastepnie nakladam nawilżający physio gel i na to ten fluid... mimo tego po jakim czasie i tak widac przesuszona skore ..
__________________
''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."


Joooanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując