Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-30, 13:19   #2777
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dokładnie, to co tam się dzieje, to jakieś oderwanie od rzeczywistości ja też się tym odmóżdżałam, ale teraz po prostu wolę obejrzeć serial dla odprężenia
Serialowa siostro! A gdzie oglądasz? Bo iitv ostatnio wymaga rejestracji, a mnie taki przymus strasznie wkurvia
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi- czy wolna część paznokcia może być ,,martwa" ?? Tzn dziś po zmywaniu patrzę na prawego wskaźnika a tam rozdwojenie na całej szerokości pazurka Ale jak gdyby 1 warstwa. Podważyłam , pociągnęłam i zerwałam. To co zerwałam takie ,,papierowe" i jescze jedno. Rozdwojenie urwało się w miejscu gdzie kończyło się zażółcenie pazurka a zaczynał się zdrowy, biały pazurek Coś mi sie zdaje, że z resztą będzie podobnie bo jak patrzę od frontu, to widzę kreskę/linię wierzchniej warstwy pazurka- rozumiecie czy zamotałam za mocno??
Aga a te żółte części jakoś się odznaczają? Są bardzie suche, nierówne? Może to jakaś grzybica? Albo po prostu rozdwajanie, trzebaby je ekstra nawilżyć wtedy
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43948567]Spam
[/QUOTE]
Świetne są!
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4395397 9]No to macie te badziewne i ciemne fotki. Nie rozumiem jednego - czemu holo jest mniej wyraziste i bardziej rozproszone niż w tilowym, skoro robiłąm z tego samego lakieru holograficznego? A nawet jestem pewna, że do fioletowego wlałam więcej holo niż do tilowego... [/QUOTE]
Czaad!
Nef może dlatego, że lakier bazowy był bardziej kryjący i zjadł holo drobinki
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Może kolorowe lakiery, które dodawałaś były bardziej kryjące czy coś? Ale i tak jest fajny
O, no właśnie
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
jak cukiereczki mega są Twoje migdałki
Teraz ciut złagodzone, bez czubka

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4395668 8]E już miałam pisać, że jak Cię znam to tydzień nie minie a znowu będą OBS'owe migdałki... a tu proszę:

Jest szauuu I to już teraz natychmiast, nie wiem co zmieniłaś (a może tylko ułożenie dłoni na zdjęciu? )ale mi się meeega podoba [/QUOTE]
Miło mi
Trochę bardziej je wyszczupliłam i zrezygnowałam z czubka no i jakos tak wyszło Wzorowałam się na ostatnich marmurkach Misi
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jakie cudowne!! Żeby moje choć w połowie taakie były.....

Nadłamał mi się bok fakerka i troszkę kształt przez to stracil.

Idę zaraz na hejterski. Tulenia mi trza....

Coone?

Obiecałam, więc się zobowiązuje
Voila!
Załącznik 5495350

Tylko proszę nie żartować...


Nie mogę się napatrzeć
Te oczy jak węgielki
I plamka na nosie! Jak mogłam przegapić...
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
No uwielbiam
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2013-11-30 o 13:20
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując