Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-16, 13:29   #3948
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o sukienkach typu cut shoulder do dużego biustu. Teraz pełno ich w sklepach i znalazłam taką która mi się bardzo spodobała gładka biała luźna a na dole tylko ażurowy pasek w pomarańczowym kolorze ale nie jestem pewna czy przy moim 60G będzie to dobrze wyglądać? Dodam, że ogólnie to jestem niska i drobna tylko mam duże piersi.
Wklejam zdjęcie sukienki podobnego typu
Załącznik 7068901
Chyba zależy od tego, jak dokładnie leżą te wycięcia.
Ja również mam duży biust, a do tego stosunkowo szerokie ramiona (szersze niż biodra, ale ćśś wszyscy twierdzą, że są drobne) i też jjestem niska. Mierzyłam różne bluzki, czasem sukienki tego typu i często wyglądałam w nich niekorzystnie.
Kupiłam dopiero bluzkę z cienkiego, dość lejącego materiału, której wycięcia sięgają dość nisko (odsłaniają ok. 2/3 częśći ręki od ramiona do łokcia) i "leją" się po ręku - jeśli wiesz, co mam na myśli
Przy sztywnych materiałach lub wycięciach takich "plackach" na praktycznie same ramiona nie wyglądałam korzystnie - poszerzało to całą górę.


Ale chyba musiałabyś przymierzyć, bo nawet subtelne różnice w sukience/bluzce mogą dużo zmienić.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-05-16 o 13:30
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora