Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-01, 13:05   #557
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - szybko, odcień opalenizny jest brzoskwiniowy. równie szybko schodzi ze mnie opalenizna.
2. Kolor oczu - ciemny brąz, tęczówki mają czarną obwódkę, brwi i rzęsy są jasne.
3. Piegi - nie mam piegów.
4. Cera - zimą jestem córką młynarza, rumienię się na różowo.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, jednolite.
6. Kolor ust - jasny, brzoskwiniowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? dobrze czuję się w czerwieni, czerni, brązie i beżu, natomiast nie najlepiej - w bieli, zieleni i pomarańczu.
8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz? kremowy i ciemny brąz. zwłaszcza ciemny brąz.
9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? nie pasują mi jaskrawe, ale intensywne - tak. zwłaszcza czerwień.
10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
pasują mi mocno zgaszone kolory.
11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? pasują mi i ciepłe, i zimne. wybieram zazwyczaj złotą (dokładnie to 'brudne' złoto) biżuterię, bo lepiej w niej wyglądam i bardzo dobrze się czuję.
12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - nie czuję się i nie wyglądam dobrze w kontrastowych zestawieniach.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora