Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny pomóżcie!!!Brak miesiączki!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-22, 09:31   #1
anetma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 13

Dziewczyny pomóżcie!!!Brak miesiączki!


W lipcu odstawiłam Diane-35 i zaczeły się moje problemy z miesiączką.Brałam już Luteinę na wywołanie i dostałam po 3 tyg.Po tym zaczeły się również krwawienia co tydzień. Ostatnią miesiączke miałam 01.12.2007r, pozniej 9.12.lekkie plamienie. Dzien pózniej miałam robione Usg które nie wykazało niczego.Wszystko ok. I znów wystąpił problem z miesiączką , dostałam znów Duphaston na wywołanie i po 11 dniach wystąpiło 2 dniowe plamienie. Czuję się bardzo słabo, mam 37 temp. wieczorem mi niedobrze, nogi się uginają i do tego czestomocz.Byłam u lekarza zrobił mi Usg i stiwerdził, że mam drobnotorbielkowatość jajników i przepisał końską dawke hormonów Cyclo- Progynowa.Boje się ją wziąć bo to naprawde silne leki, a te objawy wyglądają jak ciążowe. Czyżbym mogła zajść w ciążę podczas brania Duphastonu a Usg nic by jeszcze nie wykryło?Nie wiem co mam robić!!Czy któraś z Was miała podobne problemy?Pomóżcie! Dziękuję za odpowiedzi
anetma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując