Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-04, 18:46   #249
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: siwieje;( czy farba to jedyny ratunek???

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam problem i farbuje, mysle, ze odsiwiacz to nie najlepszy pomysl, bo pytalam fryzjerki i odradzila, powiedziala, ze pozniej jakbym chciala kiedys zafarbowac wlosy, to moga wyjsc dziwne kolory. Ja farbuje na naturalny kolor u fryzjera i jest ok. Tylko trzeba zapowiedziec fryzjerce, zeby nalozyla same kolory tzw. bazowe czyli z naturalnych, bez mieszania, bo tak lepiej pokrywa siwe. Farba nie jest taka zla, jak nie odbiega bardzo od naturalnego odcienia. Ja jakos nie mam zaufania do naturalnych farb typu henna itp, kiedys dawno temu zdarzylo mi sie nalozyc takie cos na wlosy, jak jeszcze nie mialam siwych, z tym ze to byla taka zwykla henna dostepna w sklepie w papierowym opakowaniu do rozrabiania z woda, kolor jakis mahoniowy mial byc i wyszlo niezbyt rowno i miejscami zbyt intensywnie, a miejscami wcale heh
Jak sama napisalas - byla to henna sklepowa, a nie jakosci body art quality Zaufanie mozna miec do dobrych produktow.


SMV wyrywanie siwych wlosow to glupota. Mozesz sobie uszkodzic cebulki.

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-09-04 o 18:48 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując