Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-08, 12:10   #3247
Bouquet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Proszę Was jeśli możecie też przeanalizować mój typ Byłabym wdzięczna ;***

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Na tzw. raka dopiero później przechodzi to w brązowy ale jest on taki złotawo-brązowawy.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy szare jasne z ciemniejszą obwódka, kolor jest czysty, brwi i rzęsy raczej jasne.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Mam cerę naczynkową, kolor twarzy raczej chłodny wpadający w róż.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Kolor ciemny blond z przebłyskami.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Kolor ust różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Czuje się dobrze w błękitnym, brązowy, beżowym... ale nie wiem czy są one dla mnie odpowiednie

Kobitki mam jeszcze jedną prośbę jeśli któraś z Was miała by ochotę odpowiedzieć;p Chciałabym zmienić kolor włosów czy któraś mogłaby mi doradzić jaki by pasował do mojego typu urody? (może zdjęcie konkretnej farby...) ;**
__________________
Grzeczne dziewczynki trafiają do raju, niegrzeczne mają raj na ziemi!!

Edytowane przez Bouquet
Czas edycji: 2010-05-08 o 12:13
Bouquet jest offline Zgłoś do moderatora