Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-09, 22:25   #3253
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

[1=8ccff82344b31e9fbfd9f2c 0f53d84ea63f00cd1_65d68e9 cefdde;19150793]Halo!

Witam Was wszystkie serdecznie bo to mój pierwszy wpis i jednocześnie błagam o pomoc w określeniu mojego typu urody! Od kilku dobrych tygodni usilnie próbuję go odszyfrować i już głupieje


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły -złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Najpierw na czerwono, potem przechodzi to w złotawy brąz.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy- piwne, z otoczką ciemną, nie mają żadnych plamek w środku. Oprawa oczu na pewno nie jest jasna, ale zbyt zdecydowana też nie. (Wszystko zresztą na zdjęciu widać )
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów mam dość trochę, ale tylko na buzi. Złote, ciepłe.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Moja skóra..hm..dokładnie widać na zdjęciu. Jest raczej złotawo-oliwkowa.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
No i tutaj się zaczynają schody. Włosy farbuję odkąd pamiętam i ciężko mi teraz określić mój naturalny kolor. To był raczej ciemny blond w porywach do jasnego brązu. Refleksy były i trochę mysie i trochę złotawe. Jako dziecko byłam blondynką.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Na zdjęciu widać.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Z jednej strony dobrze mi we wszystkich kolorach naturalnych : brązy,zgniłe zielenie, miedź, beże itp. Ale z drugiej strony dobrze się czuję np. w amarantowym, czy czystej bieli i czerni, kiedy jestem opalona. Za to np. lawenda odpada.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję. A oto moja facjata : ) :

http://yfrog.com/1np1010063kopiaj[/QUOTE]
Prawdopodobnie jesteś mocnym latem. Kolory dla Twojego typu to średnie pastele takie jak morski, malinowy, wiśniowy,kolor gorzkiej czekolady, ciemny szary, kremowy, fuksja, szarawy granat, cytrynowy, szaro-czarny, marynarski błękit

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Bouquet Pokaż wiadomość
Proszę Was jeśli możecie też przeanalizować mój typ Byłabym wdzięczna ;***

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Na tzw. raka dopiero później przechodzi to w brązowy ale jest on taki złotawo-brązowawy.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy szare jasne z ciemniejszą obwódka, kolor jest czysty, brwi i rzęsy raczej jasne.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Mam cerę naczynkową, kolor twarzy raczej chłodny wpadający w róż.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Kolor ciemny blond z przebłyskami.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Kolor ust różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Czuje się dobrze w błękitnym, brązowy, beżowym... ale nie wiem czy są one dla mnie odpowiednie

Kobitki mam jeszcze jedną prośbę jeśli któraś z Was miała by ochotę odpowiedzieć;p Chciałabym zmienić kolor włosów czy któraś mogłaby mi doradzić jaki by pasował do mojego typu urody? (może zdjęcie konkretnej farby...) ;**
A czy białko oka jest wyraźne białe, czy raczej takie zamglone?

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Niestety nie mam żadnego odpowiedniego zdjęcia ale może odpowiedzi na pytania pomogą Wam określić mój typ

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły -złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Heh, w ogóle się nie opalam, straasznie z tym ciężko. Robię się cała czerwona, a po kilku dniach to znika i dalej jestem blada... No może troszeczkę brązowa ale minimalnie. Odcień jest taki bardziej ciepły ale niezbyt ciemny.. Mam nadzieję, że w miarę czytelnie to wyjaśniłam

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Moje oczy są niebieskie, mają lekko ciemniejszą, też niebieską obwódkę Kolor jest czysty, bez żadnych plamek. Brwi i rzęsy są czarne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi są, szczególnie latem mam ich więcej. Mają złotawy, ciepły odcień.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Ehh, jestem biała :P Moja skóra ma baaardzo jasny odcień, to chyba się nazywa porcelanowy, tak? Raczej się nie rumienię ale jeśli już to delikatnie, bardziej róż niż czerwień...

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Mój naturalny kolor to brąz, bardziej jasny niż ciemny (nie mylić z ciemnym blondem). Przebłyski złotawo-brązowe

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Hmm, mam czerwone usta ale nie bardzo nasycone, może koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
W czarnym wypadam blado... Źle też czuję się w kolorach krzykliwych typu czerwień, pomarańcz... Lubię siebie w błękicie, szarym, fioletowym... Chociaż mam taką zieloną bluzę w ładnym nasyconym kolorze i muszę przyznać, że wyglądam w niej jakoś "żywiej"

Mam nadzieję, że jakieś wnioski da się z tego wyciągnąć
Proszę
Trudno tak bez zdjęcia, ale wyglądasz chyba na lato,kolory dla Ciebie to średnie pastele, takie które zawierają domieszkę szarego bądź różu, np. szarawy niebieski, morski, fuksja, cytrynowy, kremowy, gorzka czekolada, kolor bzu,marynarski,arbuzowy, średni granat
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/

Edytowane przez babydoll1985
Czas edycji: 2010-05-09 o 22:30
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora