Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-13, 15:54   #3269
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny, bardzo Was proszę, pomóżcieeee, jestem na 100% pewna, że jestem typem ciepłym, gdyz w pastelach wyglądam mdławo, a w popielach nijako. Natomiast kontrasty zimy bialy-czarny sa dla mnie okropne i mnie postarzaja. Tylko, że z kolei, źle czuje sie w ubraniach rudych i brązowych typowych dla jesienii i jednoczesnie niektore kolory wiosny są dla mnie zbyt "pstrokate". HELP!!

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
najpierw czerwony pozniej brąz ale jakis szarawy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy piwne, z ciemną obwódka, wewnątrz pomaranczowe


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie mialam nigdy ani jednego piega
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
cerę mam jasną, chyba różowawą albo brzoskwiniową, na pewno nie niebieskawą


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
jasny brąz/szary o ciepłym odcieniu złotawym

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
róż ciemny, zgaszony


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
czuję sie okropnie w ciemnych cieplych kolorach, najbardziej lubie łososiowy, pudrowy, szary, delikatne kolory, lubię też czarny, nie lubię pstrokatych, kolorowych ubran, rózu nie cierpie. ale moze to tylko moj gust bo nigdy nie kupowalam takich ubran, moze wygladam w nich lepiej?;-) nie znosze czerwieni we wlosach, lubie cynamonowy ale bez czerwieni. Dobrze czuje sie w cieplych kolorach wlosow (poza tymi z domieszka czerwieni), np. pasuje mi sloneczny blond, albo jasny bardzo blond. Czarny rowniez.... moze ja zima jednak? aa
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-05-13 o 15:58
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora