Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JEDZENIE KOMPULSYWNE- dla osób z kompulsem!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 18:34   #20
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: -kompulsy-

Djapira mam to samo tylko, że u mnie kompulsy to są co wieczór! Od jakiegoś miesiąca, przytyłam już około 3 kg
Wcześniej schudłam 30 kg z pomocą mamy, ale przez pewną tragedie u mnie w rodzinie ona przestała mnie pilnowac i od tamtej pory nie chudne. Myślicie sobie "jak to? mama cie odchudza?" Wiem, że może to brzmieć śmiesznie, ale co wieczór siadałam z nią, pisałyśmy jadłospis ona kupowała to wszystko co w nim było, gotowała, nawet robiła mi śniadania... A kiedy chciałam napaść na lodówke to mi nie pozwalała. Gdyby nie ona nadal ważyłabym 100kg a teraz to juz pewnie ze 130kg. Wiem, wiem to pewnie dla was strasznie śmieszne ale ona naprawde mi pomaga. Jak mnie pilnowała to zniknął problem kompulsów. Od jutra zaczynam znów wspólne odchudzanie... jadłospis napisany i wisi na lodówce
Jak próbowałam sama się odchudzać to popełniałam dużo błędów chciałam schudnąć JUŻ! SZYBKO! Nie jadłam śniadań i nawet jak z obiadem się opanowałam i zjadłam mniej to i tak na kolacje się rzucałam... i takie zamknięte koło. A tu się tak nie da lepiej chudnąć wolniej i jeść więcej, przynajmniej pod koniec dnia nie będzie jakiegoś mega głodu i się człowiek nie rzuca na lodówke. Djapira trzymam za Ciebie kciuki, uda nam się. Poszukaj w swoim otoczeniu kogoś kto Cie wesprze, możemy się też obydwie wspierać, nie? Zwalczymy ten problem.
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora