Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JEDZENIE KOMPULSYWNE- dla osób z kompulsem!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-11, 21:30   #23
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: -kompulsy-

Lemonkowa dobrze mówisz. RafaleB tu nie chodzi o to czy lubie jeść. Każdy człowiek lubi. Problem w tym, że ja nawet kiedy czuje sytość to dalej chce jeść. Wiem, że trudno to zrozumieć, bo jak to czuje się pełna jak balon, aż mi niedobrze i jeszcze chce? A no właśnie...
Lemonkowa, a Ty robisz coś żeby się wyleczyć?
Shiryuna zazdroszcze mamy... Moja uważa, że chęć bycia chudą to kaprys, błachostka. Kiedy sama staram się ułożyć jadłospis, albo coś kupuje czy przyżądzam to patrzy na mnie krzywo. Ona nic nie rozumie. Poza tym 3kg. w miesiac to nie duzo...
Pomyslcie, ze ja sie mecze codziennie albo co 4-5dni.Od 2lat mam anoreksje bulimiczna. W wakacje niemalze nic nie jadłam, a teraz... Powoli zamieniam sie w potworka. Nie umiem juz sie cieszyc, bo codziennie widze siebie w lustrze.
Drea piszesz, ze damy rade, ze 1,5kg w 1,5tyg... Ja tak nie umiem. U mnie jest wszystko albo nic. Nie umiem normalnie jesc, naprawde. Moze dlatego, ze w okres dojrzewania weszłam z odchudzaniem.
Nawet nie wiecie jak czesto chciałabym zniknąć ze świata. Najbardziej irytuje mnie, że często płacze i niestety jestem w stanie sięgnąć po najgorsze, żeby nie jeść.
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora