Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JEDZENIE KOMPULSYWNE- dla osób z kompulsem!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-13, 15:47   #30
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: -kompulsy-

Lacrima, dziękuje za odpowiedz. Nie mam wsparcia w mamie, ale mam chłopaka i przyjaciół, ktorzy wiedzą. Nie chce ich dalej martwić i stracić. Dziś po burzliwych rozmowach zrozumiałam, że już nie moge tak dłużej żyć.Postanowiłam jęść zdrowo. Będzie bardzo trudno, bo nadal marze, aby być szczupła.
Mam problem ze słodyczami. Nie wiem czy przez 2tyg. dam rade, naprawde nie wiem.
Po drugie musze dzis poszukać co ja mam jesc, bo kiedy zaczelam sie odchudzac to dopiero co moje ciało zaczelo sie rozwijac i nie umiem normalnie jesc. Boje sie, ze jak zjem cos dobrego, albo jak sie najem, mimo ze to bedzie zdrowy posilek i nie duzo to przytyje, ale to czynia lata przyzwyczajenia i złego nastawienia do jedzienia
ciezko tez bedzie z jedzieniem w szkole. Nie wiem, ile, co. Dodam, że od 1,5 roku bycia w liceum nie jadłam w szkole nic. Bardzo rzadko zdarzało się jabłko. Może nikt nie spostrzeze, ze nagla zaczelam jesc, ni zacznie myslec, co sie dzieje.
Dziekuje jeszcze raz za wasze odpowiedzi i pomoc. Mam nadzieje, ze nadal rozne osoby beda wpisywac sie w tym watku, bo to pomoc i wsparcie nie tylko dla mnie, ale takze dla innych z tym problemem.
Jestescie kochani
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora