Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odżywka do rzęs XLASH
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-21, 18:39   #25
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez eternity6 Pokaż wiadomość
Dołączam do wątku, mam nadzieję za jakiś czas podzielę się opinią.
Rozpoczęłam kurację Xlash - dzień 4

Skończyłam właśnie 90 dni z Revitalash, jak na moje rzęsy (delikatne, krótkie, nieregularne, rosnące każda w inną stronę) jest efekt firanki zwłaszcza po wytuszowaniu. Kuracja co prawda powinna trwać 6 miesięcy, ale jestem już zadowolona z efektu. Chciałabym, aby efekt utrzymał się, dlatego obecnie chciałam używać Revitalash raz w tygodniu. Jednak boję się troszkę tych składników na jaskrę itp. dlatego postanowiłam przerzucić się na Xlash i bardziej naturalne składniki
Zamierzam stosować Xlash przez 3 miesiące, a później raz na tydzień dla utrzymania efektu.

Pierwsza uwaga: podczas pierwszych dni używania nie podrażnia oczu tak jak Revitalash.
Piękne te twoje rzęsy
Czy na zdjęciu masz wytuszowane?

Dla wszystkich zainteresowanych Xlash to jedyna naturalna odżywka do rzęs dostępna na rynku. W składzie odżywki znajdują się tylko naturalne ekstrakty roślinne.

Xlash nie zawiera pochodnych hormonalnych, leku na jaskrę ani niebezpiecznych konserwantów.

Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide
to główny składnik konkurencyjnej odżywki, która wpływa na wzrost rzęs. Ten składnik to chemiczny analog bimatoprostu, który z kolei jest syntetycznym odpowiednikiem prostaglandyn - hormonów. Bimatoprost to główny składnik kropli do oczu używanych do leczenia jaskry.
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując