Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-26, 19:20   #313
mirror
Raczkowanie
 
Avatar mirror
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczykowanie!!TO WAŻNE!!!

Cytat:
Napisane przez Pinki:) Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek....Bardzooo wam zazdroszczę waszych lip ringów i monroe'ów. Sama myślę nad takim kolczykiem, jedyny problem to rodzice, ale mam nadzieję że przekonam ich do tego, w końcu za niedługo 18. Czy mogłybyście mi polecić jakiś salon na śląsku, w okolicach Katowic?? Zależy mi żeby wszystko odbyło się sprawnie, czysto i przede wszystkim profesjonalnie, bo to najważniejsze. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Ja robiłam w Tabu w Sosnowcu i w sumie jestem zadowolona. Moje kumpele też tam robiły, tyle, że języki i też nie narzekają. Jedyna obiekcja jaką miałam to to, że kazała mi po tygodniu przyjść na wymianę, ale sama wiem, że to za wcześnie. Podobno też Dragon na 3-go Maja w Katowicach jest dobry.

Miss venflon, kurcze, zmartwiłaś mnie tym troche. Ale w sumie mojej winy w tym dużo, bo najpierw podobał mi się labret,a jak już zrobiłam to mi się spodobała podkowa. Czy u Ciebie można wymienić kolczyk na krótszy jeśli przekłucie robiło się gdzie indziej? Jeśli tak to ile to kosztuje?
mirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując