Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-31, 13:36   #716
harimau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, mam pytanie , niedługo zwariuję więc błagam pomóżcie podjąć decyzję.. Kilka lat byłam platynową blondynką, potem zamarzyłam sobie ciemne i po przejściu przez rudości czerwoności doszłam do ciemnego ładnego koloru.. farbowałam beżowymi brązami a potem kasztanowymi. W końcu znów mi się odwidziało po 3 latach farbowania i poszłam na dekoloryzację w marcu tego roku i chciałam mieć średni naturalny blond.. po dekoloryzacji i farbowaniu wyszłam bardzo niezadowolona z nierównomiernym rudym ciemniejszym blondem... dwa razy sama malowałam potem farbą Loreal Preference 7 Blond. raz praktycznie nie złapało nic, za drugim razem nawet wyrównało. JEdnak spłukowało się trochę, dodatkowo teraz byłam na wakacjach nad morzem adriatyckim, wielkie upały i morska woda stworzyły sobie nowy kolor. Stwierdziłam ze skoro tyle przeszłam z tą dekoloryzacją to narazie jednak rozjaśnię włosy. wiem że nie będę miałą ładnego blondu.. choć marzy mi się naturalny jasny blond. Jak może mi wyjść i czy cokolwiek wyjdzie po zastosowaniu farby z poziomu 9 Loreal lub Garnier??? To tylko dwa tony więc czy jest szansa na coś "ludzkiego"?? czy lepiej jednak zastosować coś z poziomu 7, 6 i znów przyciemnić. Załączam zdjęcie moich obecnych włosów. pozdrawiam i ratujcie)

Edytowane przez harimau
Czas edycji: 2012-10-28 o 22:10
harimau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując