Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 15:01   #1516
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
ja mam włosy farbowane jasnym miedzianym blondem z Chantala i bardzo jasnym miedzialnym blondem z Chantala, także z pomarańczowym pigmentem. Wyglądają na włosach trochę inaczej niż w palecie, więc jak chcesz, to mogę załączyć zdjęcia. Polecić mogę z czystym sumieniem, bo od czerwca używam tych farb. Cena też rewelacyjna - na allegro 11 zł za tubkę 120ml.


Dziewczyny, naprawdę żadna nie korzystała z Subrina Color Unique
9/5, 10/45 albo 10/65?
nie wiem jak inne kolory, ale 10.45 jest sliczny na palecie i ponoc stosunkowo dobrze sie trzyma, te farby to podrobki kolestona ze wzgledu na polyprazol - to silna substancja i niektorych uczula- u mnie powodowala wypadanie wlosow minimalne, a wierz mi trzeba sie postarac by cos sie z nimi dzialo
co do jakosci wlosow po- ja odmowilam sobie tej farby jak zobaczylam wlosy dziewczyny, ktora kupowala 10.45 i mowila, ze zawsze go uzywa - tragedia
Twoj wybor, ale subrina ma paskudne wody tez , niszcza wlosy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując