Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-15, 20:51   #1252
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
Jedne chcą sie pozbyć rudego refleksu inne chcą marchewke na głowie.

Viki1988 masz gdzieś swoją fotkę z kolorem 6.71 kolestona? Wyczytałam na tym lub na wątku o zimnych brązach ,że farbowałas tym kolorem. Chyba wstawiałaś zdjęcie , ale nie ma zalączników.
Lub chociaż czy możesz go opisać? wychodzi bardzo ciemno? I z jakim oxy go robiłas? Mam teraz włosy na poziomie 8 ale chce go przyciemnic do jasnego brązu.
Niestety nie mam już tych zdjęć bo mi się rozwalił twardziel w lapie i wszystko poszło w cholere
Kolor był całkiem ładny lekko kasztanowy brąz ze srebrnym połyskiem robiłam na oksy 3%, natomiast farbowany był na wcześniej rozjaśnianych włosach i mi po kilku farbowaniach wyszedł dość ciemny, ale co dziwne teraz farbuję nawet ciemniejszym (5 +6) i nie wychodzi az tak ciemno (btw. wklejałam zdjęcia do tego watku więc mozesz zobaczyć czy to jest dla ciebie ok)w każdym razie to jest już raczej taki typowy brąz,więc jeśli chcesz "jasny" to ja bym chyba pomieszała 7+6
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując