Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 15:36   #1728
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A ja w ogóle brawa dla mnie!
dla mnie też..

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Z Waszą radą spiłowałam pazurki na mocniejsze kwadraty ale nie jestem do końca przekonana co do ich kształtu Popatrzcie i wydajcie werdykt

Wydaje mi się że zaokrąglone kwadraty wyglądały lepiej ??
Sorki za kłaczek
Podoba mi się mały i serdeczny. Jedynie co mi nie gra to boki Twoich paznokci - jakies nierówne są? nie wiem, to chyba kwestia lakieru, bo na środkowym gdzie jest dodatkowo brokat jest to bardziej widoczne. To mi trochę psuje odbiór całości, ale kształt wg mnie jest fajny
to i tak jeszcze nie są ostre kwadraty. Musisz sama zdecydować w czym się lepiej czujesz...

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Hej hej jak ja nie lubię być chora.. Całkowicie mnie rołożyło... jestem tak słaba, że nawet paznokci nie chciało mi się malować... ;/ Dziś się dopiero do tego zmusiłam...

GR rich color - więcej [TU]
Zdrowiej
Mi dla odmiany bardzo podoba się lakier oczywiście idealne paznokcie i wzorek tez

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
nie, na zdjęciach taki kijowy wychodzi, kiedyś mi Kawka uwagę zwracała i wtedy piłowałam
ale znów wczoraj musiałam skracać, więc już są bardziej spiłowane
zobacz niżej na zdjęcia
Wydaje mi się że na wskazującym płytka się bardziej rozszerza niż na innych, jeśli tak to wiele z tym nie zrobisz, ale w całości mani mi to np nie przeszkadza, wg mnie migdały idealne (wiem, powtarzam się)
a lakier całkiem ciekawy, jak dotąd mnie nie kusił... ale w sumie nie wiem czy nie mam czegoś podobnego. No i ta jego jakość

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
A oto essie bikini so teeny i revlon starry pink aka popular
heeek
pięknie super kształt Ale essie smugi ma, coś bym dołożyła

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To moje na dziś. Miałam drobny problem z naklejkami, bo sa baaardzo delikatne- na początku je rwałam. Nałożyłam na lekko wilgotny lakier, więc zaczęły się zwijać.... Gdyby nie te wpady byłoby cudnie.
Mani totalnie infantylne, ale czuję się z nim bosko.
Baza- Vipera bambini, na to mgiełka Silicare. I naklejki od chińczyka za 2pln. Kupię jeszczce
Załącznik 5164248
świetne! takie wiosenne i faktycznie trochę wielkanocne pęknie ta baza pasuje do naklejek. No i właśnie- naklejki bardzo fajne i jeszcze za 2 złote, super

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ugotuj smarka i wgnieć we włosy nie spłukuj gluta możesz nawalić dużo, nic się nie stanie.
ale w mokre czy jak już wyschną po myciu?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora