Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 17:03   #924
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

spiritusmovens - nie martw się, większość z nas przez to przechodziła, będzie dobrze na co startujesz? mam nadzieję, że nie na polonistykę
na rachunkowość niestety tam jest najwięcej chętnych, chciałabym do Krakowa, ale jak nie no to jest jeszcze opcja, że w moim mieście będę studiować, ale wiadomo, wolałabym tam

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja też jestem Kasia

ok, to ja trzymam zobaczysz, będzie dobrze
no ja też dlatego się śmieję


Dzięki dziewczyny, a co tam będzie dobrze... niby miał być niż demograficzny, a na moją uczelnie zarejestrowało się tyle samo osób, jak nie więcej jak w tamtym roku...

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
mi jak babacia podcieła włosy o mam taki ząb, który się uwydatnia bardzo po wyprostowaniu nie płącz nad włosami, to i tak suche siano, które do niczego się nie nadawało

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

co do paznokci to ja nigdy tipsów nie miałam też mam dłuuugie pazury i każdy kto mnie nie zna pyta czy tipsy. Co jak co ale pazury mi się udały a kiedyś strasznie obgryzałam dziś to niebo a ziemia. Wczoraj TŻ się pyta czy robię jakieś tipsy na wesele sobie, a ja tak na niego looknełam jak na idiotę, to powiedział że fajnie bo mam super swoje chociaż na hybrydy mam chęć wgl jakiś czas temu chciałam kupić aparaturę do tego, ale to chyba na gwiazdkę sobie zażyczę
ja też mam mocne i długie paznokcie.. parę osób już się nabrało, że to sztuczne, ja bym chyba sztucznych nie wytrzymała a kiedyś obgryzałam aż trzeszczało

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
wiadomo ja kiedyś też nie lubiłam u siebie kolorowych lakierów, ale teraz jakoś tak... Taka jestem kolorowa, mam kolorowe ciuchy (kiedyś tylko na czarno się ubierałam ) i lubię mieć jakiś kolorek na pazurku i lubię robić sobie wzorki - to mnie odpręża (pod warunkiem, że wychodzą oczywiście )

Ja się pytam po co komu degażówki miażdżą włosy bo pewnie tępe mają i tylko niszczą nam włosy

ja nawet w kucyku mam jakieś takie wyskubane dlatego teraz noszę tylko opaskę by mi na czoło nie leciały, a reszta rozpuszczona. Kurcze, widzisz, mam tak samo.

tipsy to zło a pokaż swoje ^^

O nie nie, ja osobie bez doświadczenia moich włosów nie powierzę te zdjęcia co Wam pokazałam to było po odzywce bez spłukiwania i jeszcze po wyschnięciu próbowałam je kremem wygładzić -bezskutecznie jak widać dobra, to niech sobie TŻ gada co chce -idę z nim do fryzjera najwyżej zjem jednego dorsza mniej nad morzem Tu mam na miejscu prawie dobrą fryzjerkę -jakie ona cuda z włosów robi

I ja się zgadzam -w naturalkach Kokainie najpiękniej nie tam żadne rude
pewnie idź, jak ma być Ci lepiej to idź
moja fryzjerka na szczęście cieniowała mi włosy bez degażówki
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora