Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eureka!! Pasta cukrowa.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-28, 17:12   #1537
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Jannie3city Pokaż wiadomość
Kiedyś kupiłam pastę cukrową na allegro (Camsakizi czy jakos tak) i ale depilowanie samą masą wogóle mi nie wychodziło. Ostatnio wpadłam przypadkiem na ten wątek i po przeczytaniu wypróbowałam z paskami materiału. REWELACJA! Wrzucam plastikowy pojemnik z masą cukrową do gorącej wody, po chwili wyjmuję, masa jest półpłynna, rozprowadzam na nodze, przykładam kawałek materiału (ścierkę kuchenną z ikei za 1,50 ) , wygładzam i po chwili odrywam. Większość włosków wyrywa się z cebulkami, trochę zostaje na nodze ale te pojedyncze mozna szybko powyrywać pensetką. Dziś rano spróbowałam tak wydepilować hmm moją "Karolinkę" Bolało bardziej niż na nogach ale dało się przeżyc (w porównaniu z depilatorem elektrycznym boli dużo mniej). Ciało po takiej depilacji jest niesamowicie gładkie i co wazne zaczerwienienie schodzi po max 15minutach (po depilatorze miałam czerwone nogi przez cały dzień jak nie dłużej). Teraz zapuszczam się pod pachami i za kilka dni w ten sam sposób się tam wydepiluje Użyłam pasty kupionej ale mam zamiar robić ją sama z podanego tutaj przepisu (może mi wyjdzie ). Jak dla mnie jest to najlepsza metoda depilacji! I jesli się potrafi zrobić samemu taką pastę to w sumie prawie darmowa
super pomysł, bo juz chciałam swoja kupną pastę wywalić. Klei wszystko dookoła tylko nie to co powinna, i naturalnie niczego nie wyrywa. Spróbuję na ścierkę

A co do samorobionej pasty to moja siostra wykonuje zawsze idealną, a moja (nawet pod jej nadzorem schrzanię ZAWSZE) ani razu sie nie udała, w końcu odpuściłam całkowicie, kupiłam camsakizi i ....tez nie daję sobie z nią rady
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując