Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 12:04   #2896
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
Widze ze stempel Ci podapasowal. Bardzo sie ciesze.

Co do tematu lakierow ja osobiscie nie mam zadnego lakieru konad do stempli ale mam bialy i czarny essence i sa naprawde dobre i kosztuja jakos 6,99zl czy jakos tak. Seria Rich Color golden rose tez fajnie sie odbija a przynamniej te kolory ktore mam czyli czarny, niebieski 62, zielony 18, a linery w buteleczkach z taka dluga nakretka (Golden rose) tez sa super (ja mam akurat zloty, bo srebra nie moge u mnie w miescinie znalesc)
Essence u mnie ciągle wyprzedane . Z resztą one mają małą pojemność chyba koło 6ml czy jakoś tak za 7 zł .Więc skoro konad orygialny na allegro da się kupić po 15zł za 11 i 12 ml to wole konada
Z golden rose nadają się chyba tylko ciemne, mocne odcienie.

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja mam GR złoty - nie łapie mi całego wzorka z blaszki, a potem nie odbija całego ze stempla. Niby jest gęsty, ale widze dużą różnice z tym konadowskim. GR to ewidentnie zwykły lakier, ten z konada jest taki jakby sylikonowy. Teraz się nad tym essence zastanawiam może podskocze do osiedlowej drogerii
Dokładnie, Też kupiłam złoty i sebrny do tego perłowy i jasnych prawe wcale nie widać są jakieś bardziej półprzeźroczyste a srebro i złoto mają jakby takie drobniutkie drobinki nie odbijają tak jak należy.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora