Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-13, 10:52   #3771
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

dzieki kropko 75 takie uwagi sa bardzo cenne ,nieznam wszystich zasad ,wiec tego typu uwagi przyjmuje z pokora i odrazu stosuje ,wiec jesli tylko bedzie cos nie tak to prosze o informacje nie mam kogo spytac i licze na wizazanki i na ich wyrozumialośc ,dla mnie to ogromna frajda corko D;artagnana kiedys uzywalam mitsouko, i musze przyznac ,ze jesto piekny zaoach ,a przestalam tylko dlatego ,ze w moim miescie nie ma perf kupowalam telefonicznie w poznaniu,a odbierali mi znajomi przy okazji pobytu w poznaniu , pozniej okazalo sie ze juz nie beda sprowadzac z warszawy , wten sposob kupowalam l;heure bleue,jicki oj ale sie rozmarzylam ,dziewczyny co sadzicie o moschino cuture, wasze rady sa bardzo cenne wlasnie podjelam decyzje wymieniam rodrigeza edp na edt znam jeden i drugi zazapach ale wasze opinie bardzo pomogly mi w podjeciu decyzjiczesto dzialam pod wplywem chwili i dobze jak ktos troszke chlodnym okiem spojrzy i podpowie, ,w moim otoczeniu nie ma osoby z ktora mogla bym dzielic pasje zapachowa fakt ,ze moje corki zarazilam pachnieciem ale osoby inne ,uwazaja to za wyrzucanie pieniedzy wiec w tej chwili nie mowie nawet czyn pachne a juz tym bardziej co kupuje ,wlasnie zrezygnowala z nowych butow i plaszcza, w sumie stare tez jeszcze dobre ,ale za to bede miala nowe zapachy(rodrigeza i)a o drugi prosze o podpowiedz wlasnie o moschino ja jakosc zawsze z daleka omijalam i moze dolcze vitarozpisuje sie ale dziewczyny wy rozumiecie o moje rozterki malo jeszcze radzicie ,i nie uwazacie tego za dziwactwo ,perfumy to tylko moj swiat do ktorego malo kto ma dostep,tym bardziej ze mieszkam w malej miejscowosci ,i zeby powachac robie sobie wycieczke do innego miasta ,
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora