Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemcy V
Wątek: Niemcy V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-30, 14:07   #3296
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No nie ma, bo ogólny ledwo zipie, więc jaki sens to jeszcze rozdrabniać. Większe szanse dla szukających znajomości są na portalu mypolacy.de, tylko z kolei atmosfera tego forum jest jak dla mnie toksyczna, możliwość pisania po polsku to dla mnie za mało, żeby przedzierać się przez te trollowe wątki, złośliwości, dogryzanie sobie i wylewanie pomyj na współrodaków.
Mypolacy było fajne, ale przed 10-ma laty.
Wtedy udało mi się tak mieszkanie znaleźć na czas pracy, a z tą babką do dnia dzisiejszego mam kontakt
Od kilku ładnych lat, to jest to jedna wielka porażka- ogólnie z tematami, informacjami, a o forum nie wspomnę

U mnie na fb są grupy (Polacy w ...) i wiele się tam dzieje, ludzie są pomocni (poza paroma wyjątkami- jak wszędzie) i służą radą. Są też organizowanie spotkania, wspólne wyjścia na dyskotekę czy tak po prostu do knajpy na piwo, do cukierni na lody/kawę, posiedzieć i pogadać. No i od niedawna mamy grupę tylko dla kobiet
Poszukaj u siebie, na pewno takie grupy będą
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując