Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 12:47   #908
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kasiabelgia Pokaż wiadomość
tak myslalam o tym toniku ale nie wiem jak go stosowac czy jakos na zmiane z hydrolatem czy jak ?
tak wiem ze ciezko jest komus doradzac ale chciala bym popelnic jak naj mniej pomylek przy pierwszym zamowieniu wiec lepiej jest poradzic sie osob juz doswiadczonych
to moze zostane przy tym hydrolacie i toniku pha dotego krem i olej na noc o ktorym piszesz tylko nie moge znalesc go na bu
a jaki filtr polecasz ? o to tez pytalam gdzies na ktoryms atku ale bez odezwu , filtr chciala bym stosowac oczywiscie pod fluid

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------


ja jeszcze nie zrobilam zamowienia to wczesniejsze anulowalam a nastepne chcem zrobic dzis jak wkoncu bede wiedziala co mam kupic
nie rozumiem tylko czy lepiej kupic krem czy serum ? troche sie pogubilam
moim glownym celem jest nawilzenie cery bo czuje ze jest przesuszona i zmarszki, przebarwienia tez troche choc jesienia juz zanikaja prawie ich nie widac najgorzej jest latem ,pryszczy nie mam a jezeli zaskorniki to sa te czarne pory to sa i owszem
moze podpowiesz jak ma wyglnondac taka pielegnacja co uzywac pod co i czy rano czy wieczorem ?
To Twoje pierwsze zamowienie? Wiesz doklady opis zastosowania danego preparatu masz na BU, mozna nieco wnikliwiej poczytac, wtedy bedziesz wiedziala co z czym i jak sie je a tym samym nie bedziesz juz miala tyle watpliwosci.

PRZYKLADOWA PIELEGNACJA? Zaraz po wstaniu z lozka...

Przemywasz twarz olejkiem myjacycm. Nastepnie po osuszeniu przemywasz twarz wacikiem nasaczonym hydrolatem kocankowym badz przelewasz ten hydrolat do atomizera i po prostu spryskujesz twarz. Jezeli jest to dzien to na ten hydrolat nakladasz zmieszana kapke zelu peptydowego z kilkoma kroplami danego oleju (jak nie ma arganowego, to z pestek malin tez bedzie odpowiedni). Z tym,ze ja w dzien jak wychodze to ograniczam sie do przemycia twarzy olejkiem, hydrolatem i klade filtr na to podklad i matuje to pudrem.

Odnosnie filtra to ja mam z Soraya nawilzajacy SPF 45 i do tej pory nie trafilam na nic lepszego. Tymbardziej,ze bez wiekszych obaw mozna klasc na niego wszelkiej masci podklady itd. Zachowuje sie jak krem. Swietnie nawilza.

Natomiast wieczorem robisz to samo czyli myjesz twarz olejkiem i po osuszeniu w zaleznosci od tego czy wybierzesz krem czy serum to smarujesz sie kremem, a jak wybierzesz serum to dodalabym kilka kropel do kapki zelu pepetydowego. Tylko ze to serum nie uzywa sie caly czas. Wiec w dni kiedy go nie uzywasz to ja bym po prostu kladla kapke zelu peptydowego z olejem ktory sobie wybierzesz.

Ja osobiscie wolalabym serum zamiast kremu chociazby z uwagi na mozliwosc dodania go do zelu HA czy tez kremu.

No i dokup ten krem z Ziaji.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując