Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-05, 19:43   #2006
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość




Otworzyłam wczoraj próbkę tej emulsji. Daje nieźle szałwią, ale w sumie dość przyjemny zapach, szybko się też ulatnia. Konsystencja - rzadki krem. Użyłam na noc i dziś rano, bo robię sobie dzień bez filtra. Na pewno nie jest to produkt, który daje mat, ale też przy mojej cerze jest to niemożliwe. Mat mogę osiągnąć tylko pudrem lub bibułkami, nigdy kremem, który przecież zawiera tłuszcz. Na razie mnie nie denerwuje, ale po Vichy Capital Soleil to trudno żeby mnie jakiś krem zdenerwował




Ja sądzę, że przy chłodnej, różowej cerze jak moja takie rzeczy trzeba obchodzić szeeerokim łukiem. Dla takiej karnacji brąz jest najgorszym możliwym odcieniem. To delikatne tonowanie najpewniej jest w praktyce zażółcaniem lub brązowieniem.
A na tyle, co pooglądałam sobie kolorówkę eko-marek tu w Niemczech, to wiem już, że dla mnie oni nic nie produkują. Wszystko to są odcienie ziemi: ceglaste róże, łososie, brzoskwinie, rudości, podkłady i pudry to samo, na dodatek bardzo ciemne, zdecydowanie nie dla bladych twarzy.
Miałam kiedyś korektor w sztyfcie z Alverde, okazał się brązowy, ani razu nie użyłam.



Dziewczyny, miała któraś z Was Vichy Dermablend puder utrwalający? Mam potrzebę zmienić puder, teoretycznie mogę się wstrzymać do kwietnia i pobuszować w Polsce, ale pomyślałam naiwnie, że może puder Vichy lepiej by się dogadał z filtrem Vichy niż moja obecna skrobia.
Kochana stanowczo ODRADZAM CI TEN PUDER daje on brzydki efekt na skorze i do tego dusi skore mialam go i ODDALAM ZA DARMO i do tego tak naprawde bieli !! Do naszej karnacji najlepszy odcien to Ecri -Vaniliabadz jasne czyste beze,ale nie biale ,nie za zolte, nie piaskowe,, moze sproboj puder AnneMarie Börlinnd z kwasem hialuronowym ? jet on w drogeri Müller.Ja mam podklad AnneMarie Börlind i puder kompaktowy.


dzis zrobilam zakupy : ``martina gebhardt ``Lotion salvia 15€ i krem KREM PROPOLISOWY 10€ + Maka ryzowa + lisc ALOE VERA + Khadi puder AMLA (jako maseczke do twarzy).


Planuje zrobic domowej roboty tonik z GLINKI ZOLTEJ ,badz glinki Ghassoul.


tak bardzooo trudno dobrac odpowiedni kolor podkladu do chlodnej różano-beżowej karnacji.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Ja sądzę, że przy chłodnej, różowej cerze jak moja takie rzeczy trzeba obchodzić szeeerokim łukiem. Dla takiej karnacji brąz jest najgorszym możliwym odcieniem. To delikatne tonowanie najpewniej jest w praktyce zażółcaniem lub brązowieniem.
A na tyle, co pooglądałam sobie kolorówkę eko-marek tu w Niemczech, to wiem już, że dla mnie oni nic nie produkują. Wszystko to są odcienie ziemi: ceglaste róże, łososie, brzoskwinie, rudości, podkłady i pudry to samo, na dodatek bardzo ciemne, zdecydowanie nie dla bladych twarzy.
Miałam kiedyś korektor w sztyfcie z Alverde, okazał się brązowy, ani razu nie użyłam.



.
Obecnie mam pudry: UNE- odcien zdrowy ladny roz, Guerlain, Les Voilettes Mineral ,AnneMarie Börlind kompakt, Loreal BB 5 in 1(piekny odcien vanili- sehr hell)- bardzo podobny efekt daje do Voile i tanszy o 45 €
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (różano-beżowa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snieżka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty beż(jasny)+ róż. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.

Edytowane przez ORIENT Music
Czas edycji: 2015-03-05 o 20:14
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora