Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-13, 09:12   #9
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Sunniva nie wiem ile jesteś w zawodzie ale rozbawiłaś mnie w swej opini ...?I chyba zrobię jeden wyjątek od reguły po polemizuje Pracuj sobie na czym chcesz i za ile chcesz ale nie wciskaj ludziom ciemnoty ,że Shellac nie jest wskazany z tego czy innego powodu skoro sama nie miałaś do czynienia z tym produktem.

Na produktach MM pracuje od jakiegos czasu i bardzo sobie je chwale.. Tak jak juz wspomnialam z hybryd mam dwa kolorki -to faktycznie poszalałaś z hybrydami.I faktycznie coś możesz o nich napisać...spróbowałaś jeden produkt i ot cała twoja opinia. Bez komentarza

Jedna z moich klientek, ktora utwardza sobie paznokcie wlasnie w ten sposob, duzo pracuje tez z acetonem (nie moze uzywac rekawiczek) i gdyby przy shellacu zamoczyla rece w takim roztworze to zel w ciagu paru minut rozpuscilby sie jej na paznokciach, wiec jak sama widzisz ta firma jest jak najbardziej niewskazaa nie wiem tutaj się śmiać się czy płakać super ,że to tylko 1 klientka na sto pracuje bez rękawiczek w acetonie. Dziewczyno tu nie chodzi o to by produkt przeznaczony DO NATURALNEJ PŁYTKI trzymał się nań jak kamień nawet wtedy gdy ktos ma styczność z acetonem.. to może niech po prostu sobie zrobi ta osoba żele .Bo nie rozumiem jaki w tym sens zakładać hybrydy kiedy trzeba przygotowywać płytkę jak przed przedłużaniem paznokci i ściągać o zgrozooo!! tak samo . Abstrakcja jak dla mnie. Nie takie zastosowanie mają lakiery hybrydowe .

jak po prostu nalewam acetonu do miseczki,ale tak, aby zanurzone byly opuszki z pazurkami, przykrywam reczniczkiem, aby aceton sie nie ukatnial i po 10-15 minutach delikatnie podwazam patyczkime, lub delikatnie spilowuje.. slyszalam rowniez o metodzie zawijania na kazdym paluszku wacika

No to gratuluje twoim klientkom.. podważania i spiłowywania resztek pilnikiem , chciałabym zobaczyć te płytki.I moczona skórę opuszka po 15 minutach w miseczce...z acetonem !!! super alternatywa dla zwolenniczek zwykłego manicure z malowaniem masakra jednym słowem. Chyba Sunniva zapominasz ,że manicure hybrydowy do alternatywa dla kientek które cenia sobie zwykły manicure z malowaniem i co im po tym kiedy właściwie kładziesz im zwykły żel do paznokci na płytce wmawiając ze to hybrydy. Natomist pani Alicja Ch twierdzi ,że nie trzeba moczyć 15 minut a pięć i matowić wytrawiać... chyba gdzieś tu jest niescisłosć..

slyszalam rowniez o metodzie zawijania na kazdym paluszku wacika
masz racje po co się wysilać.

I zeby bylo jasne-to tak dla ciebie abra, zebys znowu nie strzelila tutaj elaboratu - nie uwazam, ze shellac jest zly i do banii, ja tylko zostalam przez zycie nauczona, ze nie musze kupowac wszystkigo co najdrozsze, zeby moc funkcjonowac
Ależ napisałas ,że Shellac jest niewskazany nawet Go nie uzywając. Słuchaj to jest twoja sprawa co uzywasz i za ile napisałam juz to wczesniej. Też uważam ,że nie wszystko co drogie jest najlepsze...,ale w tej kwestii piszemy o lakierach hybrydowych, które mają zastąpić lakiery zwykłe, dłuższą trwałoscia na płytce nie uszkadzając jej nawet w minimalnym stopniu. A to co Ty robisz z paznokciami nie kwalifikuje się do zwykłego manicure , a to jest róznica. I nie można wtedy mówić ,że jest to manicure hybrydowy bo jest to zwykłe kłamstwo! Jeżeli klientka nie chce by ingerowac w jej płytkę pilnikami to Shellac jest własnie taka Alternatywą tak. Żadna podróba na rynku nie spełnia takiego zastosowania jak oryginalny Shellac i tu nie chodzi o cenę.I nie ma tu wątpliwości.

nie prowadze super eksluzywnego salonu, tylko przytulny salonik, gdzie klientka czuje sie jak w domu, cen nie mam z kosmosu
Nie sądzę by trzeba było prowadzić ekskluzywny salon by mieć produkty z najwyższej półki... chodzi o klientele i wymagania klientek a nie o to czy salon jest ekskluzywny.

Ty Abra za hybrydy bierzesz 80 zl, ja tyle biore za pelna stylizacje paznokci z cyrkoniamii i wszelkimi bajerami..
napisałam Ci ,że każdy ma inne klientki.. adekwante do jakości wykonywanych usług. I to stwierdzenie w tym przypadku potrzymuję.
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując