Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek - cz.II
Wątek: Izotek - cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-23, 23:28   #32
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Cytrynusia Pokaż wiadomość
Ja przez pierwszy miesiac miałam dusznosci. Spójrz na ulotkę, moze zawroty głowy sa wspomniane.
Sa. Ale to i kumulacja mogla byc. Zle spalam, bylam na treningu...
Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
Może to przez upał, a nie izotek. Bierzesz dawkę 60 mg? Kurczę u mnie pierwszy skutek uboczny jaki wystąpił to delikatnie suche usta i to tak dopiero po ok. miesiącu...
hihi, nie tutaj Mieszkam w Norwegii
Tak, 60g biore. U mnie jest i suchosc ust, nos sie zluszczyl i jest ok, ale taki pierwszy skutek ub. to byla suchosc w gardle przez pierwsze 2-3 dni.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja miałam wszystkie główne objawy już po tygodniu, łącznie z łuszczeniem się skóry Za to po trzech tygodniach byłam już zadowolona z efektów kuracji bo cera była już dużo ładniejsza.
Okres miałam bez żadnych zmian przez cały czas trwania kuracji, bez niespodzianek.
moj tz juz widzi poprawe, optymista

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Dobry wieczor, chcialam Was powiadomic, ze podoba mi sie lewy policzek. Dobra robota, Curacne!


A ja dzis zaliczylam glupote Umowilam sie z kolezanka, za pozno wstalam i wybieglam z domu z mokrymi wlosami i... bez kremu z filtrem, a pogoda cudna. Siedzialam w cieniu, no ale czy to w samochodzie czy gdzies przechodzac moglam spalic sie na frytke! Poki co jest ok, nie widze, zeby mnie spieklo.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora