Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 13:31   #222
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Yoko99 dzięki, w takim razie wezmę ten zestaw z algami
Mam nadzieję, że ten z algami się sprawdzi, bo nie chciałabym oberwać () Z tego, który ja kupiłam w porządku jest emulsja nawilżająca - dość rzadka konsystencja, ale wchłania się do matu i buzia się nie błyszczy, może tylko dziwnie pachnie...ale da się przeżyć Tonik jak tonik - też wolę hydrolaty. Facial cleanser - konsystencja kremu/mleczka, bardzo intensywnie pachnie - rozmarynem, mentolem, kamforą - chłodzi buzię, z pewnością nie wysusza. Maska oczyszczająca - straszliwa konsystencja i zapach - coś jak połączenie kleju z cementem i wrażenie, że "tłuści" twarz, ale po zmyciu - o dziwo - cera jest gładka i faktycznie oczyszczona...nie wiem, czy będzie działać tak zawsze, czy to efekt zastosowania nowego produktu...

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Yoko - pisz jak sie rzeczy sprawuja. Ciekawa jestem czy ta szmineczka ci przypasila. Napisz tez cos o kremie AnneMarie Borlind jak obtescisz probke.
Szmineczka fajna, przyjemnie chłodzi, ale powinnam pójść jednak za Twoją radą i kupić tę o odcieniu bardziej nude. Ta troszkę jednak na co dzień za bardzo może się rzucać w oczy - chyba, że ktoś lubi Na zdjęciu - jej kolor.
Co do kremu pod oczy - nie jest płynny, jak ten z Aubrey. Kolor lekko żółtawy, bez zapachu, ew. zapach neutralny pochodzący ze składników. Krem jest treściwy - myślę, że z serii tych odżywczych - dlatego też dość długo się wchłania i błyszczy się. Nie wiem jak się sprawdzi pod makijaż - ale chyba nie powinien się wałkować. Czy jakieś cuda sprawi - nie mogę ocenić po pierwszym zastosowaniu, ale mam nadzieję, że tak

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Ja chciałam tylko poinformować, że dokładnie te same dezodoranty z kryształem są do kupienia w Rossmanie. Sama się zaopatrzyłam. Cena 20 kilka złotych (nie pamiętam dokładnie).
Dobrze wiedzieć - poszukam i zareklamuję wśród znajomych (jeśli się w polskich tropikach sprawdzi, bo na razie tylko leje i pada i leje i pada... i przetestować porządnie nie ma jak...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0016.jpg (72,3 KB, 18 załadowań)
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując