Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-20, 16:21   #2538
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez HelenaOtto Pokaż wiadomość
ktoś już robił bikini wcześniej używając znieczulenia?
Ja robiłam 2 razy ze znieczuleniem i raz bez. Może nie wyłam z bólu, ale było okropnie Nie wiem, czy zdecydowałabym się jeszcze raz bez znieczulenia.
Wtedy pani zaproponowała dużą głowicę, a do niej nie można mieć emli. LSD wcale nie jest bezbolesny, jak to reklamują, a jeśli dodać do tego małą głowicę przy bikini głębokim to już w ogóle sama przyjemność

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez sie nad tym zastanawiałam i na logike biorąc to raczej tak, sama chciałam dokończyć zabieg na Vectusie,a wcześniej miałam LS.
Też mi się tak wydaje zwłaszcza, że długość fali podobna. Pani w salonie stwierdziła, że nie ma z tym żadnych problemów, ale raczej wątpliwe, żeby była zorientowana Jedyne wyjście to sprawdzić na sobie - umówiłam się na zabieg na pachy i porównam efekty z LS.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując