Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-09, 18:57   #2109
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Sony Xperia Z, jakby to Aga powiedziała - cegła ale jak ją mam w ręku to się zastanawiam jakim cudem wytrwałam tyle czasu przy Samsungu.. brr, nigdy więcej jednak chyba jestem fangirlem Sony na całe życie (w przyszłości przesiadka tylko na wyższą generację Zetek lub inne modele.. a jak będzie się hajs zgadzał to może się szarpnę na japko) w tym przypadku powiedzenie 'stara miłość nie rdzewieje' to jednak prawda

high five

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Weźcie nie mówcie nic o telefonach, już się dziś Han wyżaliłam, a potem jeszcze na fejsie ją katowałam
Ale, żeby Han nie była pokrzywdzona to i Wam się pożalę:
Już od paru ładnych dni nie mam łączności ze światem poza lapkiem, bo skończyła mi się umowa, środki z konta wyparowały, skończyła się ważność konta. Wszystko zbiegło się w czasie ze Świętami, więc przed nie poszłam do punku, bo zapierdziel i tak się bujałam jak jakiś neandertalczyk W sumie dalej się bujam
Wczoraj poszłam - pani zaproponowała mi nową umowę, całkiem korzystną i dała caaaałą, wieeelką listę telefonów wraz z cenami w moim abonamencie. Po kilku godzinach oglądania i radzenia się koleżanki z branży wybrałam trzy aparaty. Pierwszym wyborem był Huawei Ascend G620s - spodobał mi się, technicznie fajny (nawet problemy z częściami przy serwisowaniu niestraszne mi były), poszłam zamówić do punktu, wszystko fanie, ja podjarana. Dziś dzwoni pani - nie ma i nie będzie Wybór drugi - Samsung Galaxy Grand Prime, podoba mi się bardzo, świetny technicznie, a ja w dodatku lubię Samsungi. Idę do punktu zamawiać, mówię o jaki model mi chodzi, a babka robi wielkie oczy i do mnie z pytaniem "on naprawdę był w ofercie?" Powiedziała, że spróbuje zamówić, ale po reakcji wnoszę, że nic z tego nie będzie :x No i wybór trzeci - Sony Xperia M2, podoba mi się najmniej, ale ponoć dobry, więc już bierę co mi dadzą i nie psuję sobie więcej nerwów I wiecie co jest najlepsze - trzy lata temu miałam identyczną sytuację
Dalej jestem bez telefonu i złamałam dziś paznokcia przy okazji prawie zabijając siebie i Han

Mam Xperię M - M2 ponoć bardzo zbliżona. Nie narzekam i jak na razie mogę polecić
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora