Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-10, 06:57   #2115
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Przyszedł mój gral



Ale pomysł zacny, targasz łóżko na grzbiecie i jak zmęczona, fik spanko gdzie popadnie
Nie widziałam, żebyś już pomalowała

Ukryte pragnienie bycia ślimakiem
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja mam czarnulka Orly
Jak każda czerń wygląda pięknie A tafla niesamowita!
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
idź Ty kusicielko jedna jak będzie promo i jak będę miała coś w portfelu to spoko

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Witam! oj dawno mnie tutaj nie było, może mnie ktoś jeszcze pamięta Ja widzę kilka znajomych Nicków
Czeeeść!
Całość zdobienia genialna Uwielbiam jak wszystko się tak idealnie łączy
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50971247]Aguś wybacz jeśli gdzieś przeoczyłam,ale odpisali Ci w sprawie porcelanki ?[/QUOTE]
Ooo, też miałam o to pytać ostatnio
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja mam kanapeczkę, 4 warstwy różnych lakierów
Ruuuubyyyy
Jest tak piękna, że pewnie zostawiłabym samą
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wiecie, nie ogarniam moich lakierów ostatnio.. jakiego bym nie wzięła do ręki to jakiś problem po drodze mam.. narobię sobie smug w uj albo ściągnę pędzelkiem poprzednią warstwę i inne takie fantastyczne przypadki.. wczoraj top coat (jakiś no name) mi odbarwił tealowy lakier na zielono.. na szczęście postanowiłam zrobić próbę na jednym paznokciu, a nie na wszystkich, bo chyba bym wyszła z siebie ze złości. no ogólnie ostatnio jestem beznadziejna w malowaniu paznokci mimo że robię to cały czas tak samo, zmieniam mani dwa razy w tygodniu
i uczę się obsługi nowego aparatu, zmieniłam telefon na cegłę i muszę się przestawić.. ręka do wielkości i ostrych krawędzi mi się przyzwyczaiła praktycznie pierwszego dnia, ale jeszcze testuję aparat obym szybko ogarnęła
Dżisss, tak bardzo ja Już jakiś czas temu zaczęłam podejrzewać, że oduczyłam się malować - robienie gór i dolin lakierem, który uchodzi za bezproblemowy albo smug dobrze kryjącym laksem, to już moja specjalność Jak to naprawić?!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora