Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-06, 00:50   #2409
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Ja wiem, że były już słoczyki by Lolli, ale zapytam jeszcze raz. Czy ten pierwszy z lewej brokacik to taki srebrny holoś?
On jest leciuteńko różowy. Drobinki przypominają rozmiarem Hello Holo. Z tym, że w HH każda drobinka iskrzy się kolorowo, a w tym od Lolli przypominają bardziej holosia.

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Całe życie mieszkałam w Sopocie, a od 5 lat w Gdyni-Orłowie, więc w sumie niedaleko
Jak wyjdę za maż (o ile to nastąpi), zmuszę męża do przeprowadzki nad morze

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
A jaka to strona?
A z Rossmanna . U mnie stoją tak o... ( patrz zdjęcie )
Słuchałam już wszystko .
Fajnie wyglądają kraki na króciakach.

Ja polecam HTC. Serio, telefon ani się nie zacina ani nie sprawia problemów. Zawszę po 2/3 miesiącach chciałam nowy bo mnie denerwowały a ten mam rok i chcę go mieć dłużej . Polecam Lombard (Hej Ruda )




Co to CC ?
Właśnie! Dziewczyny kiedy nowa kolekcja essence i catrice?
Ostatnio odkryłam, ze u mnie są lakiery MNY. Tez się z boku schowały jak na rysunku, to ich nie widziałam Teraz będę wiedziała, gdzie szukać Maxia

Czaję się na tego HTC już od jakiegoś czasu, ale kasy mi trochę szkoda. Wiem, wiem jestem trochę skąpa Aż z ciekawości przejdę się do lombardu kiedyś i sprawdzę czy jest.

Nie wiadomo dokładnie kiedy Essence i Catrice wypuszczą nowe limitki. Na razie jest Circus Circus (CC) w Naturze. A Marble Mania (ta brzoskwinka wcześniej wrzucona) jest już w niesieciowych. W Naturze pojawi się po Circus Circus. Mowa o Essence of kors

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Widziałam Cię na włosowym:

Ja też widziałam Piękna kobieta ze złejkobiety

Nie łam się coone, raz dwa odrosną

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Moja przekochana czekoladka której już nie produkują..

Halo halo, jeżeli któraś z Was dorwie ją u siebie BŁAGAM niech mi kupi..
Jaka czekoladka?

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Mówisz i masz

Są świeże, więc jeszcze nie poprawiałam mazów na skórkach. Ten Wibo jest okropnie smużący i słabo kryje Musiałam dać trzy warstwy. Zdziwię się jak nie zbąbluje...
A czy on przypadkiem nie odbarwia pazurków?
Masz podobne troszkę pazurki do moich. Z tym, ze Twoje ładniejsze
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora