Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystkim załamanym wyglądem ciała po ciąży
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 21:34   #12
marciab
Raczkowanie
 
Avatar marciab
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 159
GG do marciab
Dot.: Wszystkim załamanym wyglądem ciała po ciąży

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
sama po ciąży mam mnóstwo rozstępów, na brzuchu, boczkach, pośladkach, udach, piersiach a nawet na łydkach
czuję się z tym fatalnie, tym bardziej jak widzę inne mamy które wyglądają jakby nigdy nie były w ciąży
do końca życia moje ciało będzie nosiło ślady ciąży... to przykre, że ktoś może uważać, że rozstępy, luźna skóra i niezbyt jędrny biust może wywoływać oburzenie i negatywne opinie, ja niestety nie miałam wpływu na pojawienie się rozstępów, smarowałam się codziennie 2 razy i nie pomogło mi się przed nimi uchronić
wiem, że nigdy nie pokażę mojego brzucha na plaży, nawet nie wiem czy odważę się wyjść w stroju jednoczęściowym, bo przecież widać nogi które też są w pręgi ehhh
ale masz na pewno śliczniutkiego dzidziusia przy którym każdy rozstęp zanika u mnie tez się nie obeszło bez rozstępów.... i dodatkowych kilogramów za to Ty ważysz tyle co ja w liceum. mi zostało jeszcze 7kg do zrzucenia a Ty? jak to zrobiłaś gratuluję

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
a ja tak sobie mysle ze jesli facet naprawde kocha kobiete- ktora jest na dodatek matka jego dziecka- to mu zadne rozstepy, obwisly biust czy oponka nie beda przeszkadzaly- natomiast chamskie komentarze pochodza od facetow ktorzy na kobiety patrza jak na towar- wiec jesli towar jest "wadliwy" to juz dla nich jest do niczego...nie chcialabym w zyciu miec takiego partnera i mysle ze zadna z was tez nie - wiec iech sie bujaja na drzewo ze swoimi pogladami. uwazam ze moment kiedy pierwszy raz widzi sie swoje malenstwo po porodzie jest wart wszystkich rozstepow i obwislosci- nawet gdyby sie mialy one pojawic na nosie
Bardzo ładnie napisane. zgadzam się w 100% : ehem:
__________________
Amelia 18.10.2009
marciab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując