Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Księga życzeń Wizaz.pl
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 16:45   #88
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Księga życzeń Wizaz.pl

Wszystkiego Najlepszego dla Wspaniałego Wizażu!!

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy stworzyli tak wspaniały portal, bo bez niego, życie wielu Wizażanek nie byłoby takie, jakie jest teraz.
To dzięki Wizażowi wiem, co chcę robić w życiu,
Dzięki Wizażowi zyskałam podstawowe informacje, potrzebne do mojego wymarzonego zawodu,
Dzięki Wizażowi nie mam bubli kosmetycznych w kosmetyczce,
Dzięki Wizażowi staram się stworzyć swój własny styl i pozbywam się bubli z szafy,
Dzięki Wizażowi mam co robić w weekendy i wtedy, gdy jestem chora (i w każde popołudnie),
Dzięki Wizażowi mój pies jest szczęśliwy, bo z Wizażu wiem, czym go karmić,
Dzięki Wizażowi jestem taka, jaka jestem.

Mogę się śmiało przyznać, że po prostu Wizaż KOCHAM!! I już nie zaglądam na żadne inne strony Bo wolę być tutaj, na Wizażu.

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, którzy byli tak wspaniałomyślni i założyli Wizaż i życzę im, aby był on wieczny, aby zajmowanie się nim było dla tych osób samą przyjemnością, aby nie powstawały już bezmyślne wątki, które trzeba usuwać i aby nie musieli już walczyć z trollami i innymi, którzy psują nam wszystkim czasami humor.

Ale my się nie damy, bo Wizaż jest najpotężniejszy i nie pozwoli sobie na takie sytuacje.

I jestem z siebie dumna, że mogę tu być i razem z Wami tworzyć ten wspaniały portal, jakim jest Wizaż

100 lat dla Wizażu!!!

(Przepraszam, że się rozpisałam, ale gdy jest taka okazja, nie umiem inaczej)
paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując