Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmy o tematyce LGBT
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-22, 14:47   #3
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Filmy o tematyce LGBT

Cytat:
Napisane przez karolina09 Pokaż wiadomość
Motywy LGBT w kinie zawsze mnie fascynowały i też sporo filmów o takiej tematyce widziałam, również jestem na etapie poszukiwania nowych tytułów, więc z chęcią skorzystam z Twojej listy .

Jeśli chodzi o produkcje, które widziałam i jednocześnie polecam:

L: Lato miłości, Cztery minuty, Fucking Amal, Niebiańskie istoty, Lilie wodne, Notatki o skandalu (choć w tym przypadku to miłość platoniczna, nieodwzajemniona), Gry weselne, Mulholland Drive, Córka botanika, Frida, Godziny, 101 Reykjavik, Kochałam Annabelle lesbijska 'aura' jest wyczuwalna też w Pikniku pod Wiszącą Skałą ale to jużelement jednej z wielu interpretacji.
G:
Tajemnica Brokeback Moutain, Samotny mężczyzna, Billy Elliot, Całkowite zaćmienie, Milk, Dzikie trzciny, Filadelfia, Powrót do Brideshead

T: Tutaj tylko Transamerica, Priscilla- królowa Pustyni i Śniadanie na Plutonie + filmy Almodovara
O, dziękuję ci bardzo za tytuły A czy mogłabym cię prosić o krótkie skomentowanie tych filmów, zwrócenie uwagi, czy LGBT są wspomniane tylko czy to główna historia - i tak dalej? Jeżeli oczywiście masz ochotę. Pogrubione filmy oglądałam, więc mogłabyś się podzielić wrażeniami? Czy ci się podobały itp

Filmy, które ja oglądałam:
- Gry weselne [L]
- Powrót do Brideshead [G]
- 101 Reykjavik [L]
- Milk [G]
- Buziaczki [L]
- Letnia burza [G]
- The world unseen [L]
- I can't think straight [L]
- Smażone zielone pomidory [L]
- Zagubione [L]

Cholera, jednak mało, wydawało mi się, że więcej filmów widziałam! Nieważne, może i widziałam więcej, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułów Ja się postaram opisać te filmy też trochę, bo niektóre z nich naprawdę mi się podobają.

Edytowane przez ville
Czas edycji: 2014-08-13 o 18:11
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując