Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-06, 23:15   #753
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Obejrzałam stronę ale wrażenie mam średnie. Podoba mi się to, że całość jest spójna kolorystycznie. Nie podobają mi sie animowane zdjęcia - wkurzające i nieporęczne, zwłaszcza jak chciałam obejrzeć szczoteczki tuszu... I opisy mogłyby być bardziej rozbudowane - i SKŁADY!!

No to żeby nie było wiecznego brickeringu - jestem zachwycona bazą pod cienie. No próbowałam się przyczepić jak tylko mogłam, ale widzę że poddaje się ona wyłącznie przy cieniach EDM. Poza tym używanie jej jest czystą przyjemnością i zapowiada się na wydajny produkt - co jest dobrą wiadomością biorąc pod uwagę cenę. Nie mam porównania o Art Deco, ale Joko Virtual jest trudniejsza w obsłudze - trudniej się nakłada. Także KOBO bazą zdobyli moje serduszko.

Mam też cień nr 211 - ładnie się rozprowadza, porządnie napigmentowany. Trzyma się OK, w koncu na bazie, nie?

Kupiłam dziś paletkę i jeden cień 120 Steel Blue - zaczynam kompletować prezent choinkowo-urodzinowy dla kumpeli, będzie miała paletkę z 4 cieniami pokrewnymi zielonemu - ona lubi I teraz moge wybierać z KOGO i Inglota wkłady więc z pewnością uda mi sie stworzyć jakiś intrygujący zestaw
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując