Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 19:18   #762
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem jak jasny jest Inglot 353 lub 354 ale Caffe Latte z KOBO to zimny beż i nie jest to kolor powieki Jest ciemniejszy niż powieka (ja mam troszkę ciemniejszą karnacje) Ale wygląda ładnie na oku. Co do nakładania go w załamaniu-myślę ze zależy to od jaśniejszego cienia którego będziesz używać w wewnętrznym kąciku i chyba tez troszkę od koloru Twojej skóry

Nosiłam dziś cały dzień wspomniany odcień na bazie Joko Virtual i utrzymał się w nienaruszonym stanie od godziny 8 rano do 21 Jestem pod wrażeniem! Czasami nawet Inglotowi zdarzyło się troszkę zebrać w załamaniu po długim dniu
Dziękuję za odpowiedź Ja jestem prawie biała, więc pewnie będzie się jeszcze bardziej odznaczał na skórze - więc tak, jak chciałam Przy najbliższym przypływie gotówki kupię.
Ja zawsze używam bazy, więc nie powinno być problemu z trwałością, choć rzeczywiście niektóre ingloty bledną po kilku godzinach (baza Artdeco).

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2010-11-07 o 19:19
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując