Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja włosów zgodnie z fazami Księżyca.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-08, 23:00   #11
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Pielęgnacja włosów zgodnie z fazami Księżyca.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Tylko ciekawi mnie to o tych końcówkach - np 15 luty, ale w takim razie nie bedzie przyspieszać wzrostu chyba, bo pełnia wypada 7 czyli nalezałoby podciąć 5 żeby rosły szybciej
może trzeba samemu wybrać, albo ciąć dwa razy

Na dniach uzupełnię post pierwszy bo w tej książce są jeszcze podane terminy cięcia w celu: zapobiegnięciu nadmiernemu wypadaniu oraz kiedy obcinać by stały się mocniejsze i gęściejsze.
No i dni kiedy nie wolno obcinać.
Na razie wpisałam najkorzystniejsze obcinanie tych rozdwojonych.
Jest tam taka kolorowa tabelka, może uda mi się zeskanować to wkleję. Czasu mam mało ostatnio na wizaż, więc cierpliwości bo wpadam dosłownie na chwilę.
Mnie np ciekawią, zamiast terminów cięcia, najdogodniejsze terminy innych zabiegów pielęgnacyjnych np. nakładania odżywek, mycia itp.
Niestety autor szczątkowo się na ten temat wypowiedział, może dlatego, że jest facetem A wg. mnie na to kiedy włosy bardziej coś przyjmują, a kiedy mniej Księżyc wpływ w jakimś stopniu tez mieć może.

A co do kwestii czy w to wierzę, czy nie: hmmm, na razie jestem sceptyczna, ale nic nie szkodzi spróbować przecież tylu ekologicznych rolników, ogrodników to poleca, że coś w tym być musi.... Zobaczymy
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując