Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-05, 09:04   #4829
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4355509 4]Akurat jak skończyłam malować to zaszło słonko i mam przez to badziewne zdjęcia...

For Audrey ChG i Fairy Dust ChG.

Myślałam, że się nie doczyszczę ale chyba nie jest tak najtragiczniej... Audrey nie maluje się najłatwiej ale jak na taki kolor to jednak lepiej niż gorzej. Oczywiście jest nieco zieleńsza w rzeczywistości. Kryje po dwóch warstwach, ale smuży masakrycznie. Niby zwykły krem ale ma coś w sobie... żałuję tylko, że mgiełki nie dałam na wszystkie paznokcie - jest cudna i bardzo delikatna.

Aaa moja cudnie wysuszona skóra to efekt wczorajszego hennowania włosów... Najpierw półtorej godziny w rękawiczkach z talkiem, potem nie założyłam rękawiczek jak ją zmywałam, a potem szorowałam się czym popadnie byle ją zmyć z rączek



A Tu bez Poshe, widać jaki niewypoziomowany. Za to mgiełka mogłaby być spokojnie bez topa używana, ja dałam tylko żeby szybciej wyschło to wszystko.

[/QUOTE]


Cudowny kolor!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja tam wolę duże zdjęcia w tym kolażu jakieś małe takie


a to moje stare szaleństwa
bardzo ładne kolory i prześliczny kształt paznokci!
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora